Zapraszamy
close
Co to jest V-show?

V-show to program do aranżacji produktów szklanych firmy Vitrobud. Interaktywne narzędzie wprowadza nową jakość prezentacji i projektowania szkła zdobionego, ponieważ nie tylko pokazuje i pozwala łączyć gotowe elementy, ale dzięki funkcjom modyfikacji szkła użytkownik zostaje włączony w proces projektowania produktu - tworzy własną niepowtarzalną aranżację. Dokonany wybór szkła i okuć możemy wycenić po aktywowaniu modułu wyceny, do którego aranżacja zapisuje się automatycznie, możliwa jest wycena samego projektu szkła dla innego zastosowania np. ścianki stałej, kabiny prysznicowej, drzwi przesuwnych itp. o czym należy poinformować w formularzu.

Funkcje programu V-show 1.0

Przyciski zawierają galerie z elementami drzwi przymykowych:

FUTRYNY Tafle szkła firmy Vitrobud mogą być dopasowane do większości futryn dostępnych na naszym rynku. W galeriach znajdują się przykładowe kolory ościeżnic oferowanych przez Vitrobud, wykonywane są na specjalne zamówienie w okleinach naturalnych: Egzotycznych, Klasycznych oraz futryny Specjalne: aluminiowe lub malowane.

OKUCIA
W galeriach znajdują się wersje klamek, kolorów i funkcji zamków, zawiasy są dopasowane do kształtu zamka.

WZORY
Wzory podzielone są na kolekcje, należy wybrać jedną z nich aby przejść do galerii.Zaznaczenie wzoru otwiera moduł z parametrami do modyfikacji znajdujący się poniżej wzoru. Parametry, które mogą Państwo modyfikować:
W kolekcji Vitroart:
-zdobienie jest złożonym, specjalistycznym procesem przez co zmiany parametrów są limitowane.
W kolekcjach Vitrosand i Decor & Sand:
- zmiana typu szkła na przeźroczyste lub matowe,
- zmiana barwy szkła na bezbarwny, grafit lub brąz,
- negatyw wzoru piaskowanego na szkle przeźroczystym bezbarwym, grafitowym, lub brązowym.
W kolekcji Lamcolor:
-zmiana barwy wzoru,
-zmiana podkładu wzoru na przeźroczysty, matowy i biały.
Współpraca